Mieszkanie na wynajem – dlaczego warto wybrać w pełni umeblowane lokum?

Możliwość zamieszkania od zaraz i brak konieczności dodatkowego wyposażenia wynajmowanego lokum to tylko część zalet, jakie daje w pełni umeblowane mieszkanie. Jakie korzyści wiążą się z wyborem takiego apartamentu? 

Niezależnie od tego, czy rozważasz kilku miesięczny czy długoterminowy pobyt w danym miejscu, warto przyjrzeć się ofertom, które zapewniają funkcjonalne mieszkania, bez konieczności urządzania ich na nowo. 

Wprowadzasz się od zaraz

Przeprowadzki z pełnym wyposażeniem i niezbędnymi meblami spędzają sen z powiek wielu lokatorom, szczególnie gdy charakter ich pracy wymaga częstych zmian miejsca zamieszkania. W pełni umeblowane mieszkanie daje ci możliwość korzystania z niego od zaraz, więc nie musisz martwić się o transport wielkogabarytowych rzeczy, zarówno wprowadzając się, jak i opuszczając dane miejsce. Oszczędzisz sobie stresu, związanego z szukaniem zaufanej firmy przeprowadzkowej i pakowaniem całego dobytku. 

Umeblowany apartament będzie miał wszystko, czego potrzebujesz do komfortowego pobytu, bez względu na długość najmu. Takie rozwiązanie daje ci więc pełną elastyczność i wolność — tak ważne w czasach, w których stawiamy na pełną mobilność. Z łatwością przeprowadzisz się do innego mieszkania, bez konieczności demontażu mebli i zabierania ze sobą całego wyposażenia. 

Oszczędzasz już na starcie

Kolejnym plusem wprowadzenia się do umeblowanego mieszkania jest uniknięcie dodatkowych kosztów związanych z jego urządzaniem i doposażaniem oraz wynajęciem firmy przeprowadzkowej. Koszty wyposażenia mieszkania w meble kuchenne, łazienkowe czy sypialniane są ogromne, nie wspominając już o czasie, jaki trzeba poświęcić na znalezienie odpowiednich rozwiązań, sprzętów czy wykonawców. 

Przeprowadzka do pustego mieszkania i konieczność umeblowania nowego lokum dla wielu osób jest niemałym wyzwaniem. Jeśli należysz do tego grona, wybór apartamentu z niezbędnym wyposażeniem jest dla ciebie najlepszym rozwiązaniem. 

Spójny standard i jakość wykonania

Wiemy, że jakość i wysoki standard wykończenia wnętrz mają znaczenie — otoczenie, w którym przebywamy, ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Z kolei uniwersalne i funkcjonalne pomieszczenia nie poddają się trendom zmieniającym się z roku na rok. 

Neutralne i stonowane kolory, jednolity styl architektoniczny, spójne dodatki i przestrzeń do przechowywania — to cechy mieszkania, które z łatwością możesz dostosować do swoich potrzeb. Jeśli zatrzymujesz się na dłużej, nic nie stoi na przeszkodzie, aby wzbogacić mieszkanie o osobiste akcenty.

Dlatego apartamenty w obiekcie Legnicka 60C zaprojektowano i wyposażono tak, aby zaspokajały potrzeby gości mających odmienne wymagania. Bez względu na to, czy zatrzymasz się tu na dłużej, czy będzie to chwilowy pobyt podczas urlopu, z pewnością poczujesz się swobodnie w naszych wnętrzach. Masz do dyspozycji przestrzeń, w której można żyć, odpoczywać, pracować i tworzyć.

Spójny standard i przewidywalność wyposażenia są też sporym udogodnieniem, jeśli często podróżujesz i wybierasz znane ci miejsca. Wiesz już, czego możesz spodziewać się podczas kolejnej wizyty, więc unikniesz nieprzyjemnych niespodzianek. 

Mieszkanie dopasowane do twoich potrzeb

W przypadku pobytów średnio- i długoterminowych, wynajem umeblowanego mieszkania jest praktycznym rozwiązaniem, które może być bardzo atrakcyjne dla wielu osób. 

Wybór pomiędzy w pełni umeblowaną przestrzenią a mieszkaniem, które wymaga nakładu pracy, zależy od długości pobytu w danym miejscu, dostępnego budżetu i twoich osobistych preferencji. Jeśli dane mieszkanie nie jest miejscem, w którym planujesz zapuścić korzenie, umeblowany apartament z pełnym wyposażeniem będzie dla ciebie  idealnym rozwiązaniem

Autor: Jakub Ivanishvili – CEO w IVANISHVILI

Compare listings

Compare