Legnicka 60C – nowy obiekt z mieszkaniami, których szukasz

Legnicka 60C to budynek z komfortowymi mieszkaniami odpowiadającymi potrzebom nawet najbardziej wymagających lokatorów. Jakie elementy świadczą o potencjale tego miejsca i dlaczego z chęcią w nim zamieszkasz? 

Odpowiednia lokalizacja mieszkania, pełne umeblowanie i wyposażenie, pozwalające na wprowadzenie się od zaraz dają wiele możliwości zarówno osobom zabieganym, jak i szukającym odpoczynku. 

Szukasz apartamentu, w którym poczujesz się komfortowo, swobodnie korzystając z uroków dużego miasta? Poniżej dowiesz się, dlaczego Legnicka 60C to miejsce, spełniające twoje oczekiwania. 

Lokalizacja

Lokalizacja nieruchomości nie jest przypadkowa. Obiekt jest doskonale skomunikowany z zachodnim centrum biznesowym, co jest sporym udogodnieniem, jeśli pracujesz w pobliskich kompleksach biurowych. Dodatkowym atutem jest bezpośrednie sąsiedztwo sklepów spożywczych, centrum handlowego Magnolia Park, restauracji czy lokali usługowych oraz niewielka odległość od znanych uczelni.

Rozbudowana komunikacja miejska pozwala na sprawne dotarcie do innych części miasta oraz dostęp do parków i terenów rekreacyjnych. Legnicka 60C zapewnia więc mieszkańcom wszystkie możliwe udogodnienia, jakich można oczekiwać od nowoczesnej przestrzeni miejskiej. 

Umeblowanie i wyposażenie

Kolejnym atutem apartamentów w budynku Legnicka 60C jest wykończenie pod klucz w wysokim standardzie. Każdy z apartamentów wyposażony jest tak, aby spełniał główne założenia, czyli funkcjonalność i uniwersalność. Dzięki temu mieszkania dostosowane są zarówno do potrzeb wynajmu na kilka tygodni lub miesięcy, jak i długoterminowego. 

W apartamentach nie zapomniano o pomieszczeniach i elementach ułatwiających codzienne funkcjonowanie, jak kuchnia i łazienka ze sprzętem AGD (lodówka, płyta grzewcza, kuchenka mikrofalowa, pralkosuszarka), przestrzeń sypialniana czy szafy i dodatkowe meble. Nie zabraknie też pełnego wyposażenia, uwzględniającego żelazko, czajnik, sztućce czy zastawę, pozwalających na swobodne korzystanie z mieszkania. Co więcej, każdy apartament wyposażony jest w klimatyzację.

Wybierając w pełni umeblowane mieszkanie, nie tracisz czasu na kompletowanie wyposażenia i możesz wprowadzić się od zaraz. Przestrzeń i meble na wymiar zaprojektowane są tak, aby pomieścić wszystkie rzeczy, niezbędne do codziennego funkcjonowania, a wysokiej klasy wyposażenie pozwoli poczuć się jak w domu — bez względu na to, czy zatrzymasz się tu na dłużej, czy będzie to chwilowe lokum podczas weekendowej wycieczki.

Mieszkańcy obiektu mają też dostęp do tarasu na dachu oraz restauracji na parterze budynku. Dostępne są również miejsca postojowe przed budynkiem, co jest sporym udogodnieniem dla zmotoryzowanych. 

Bezobsługowa recepcja

Legnicka 60C zarządzana jest przez profesjonalnego operatora nieruchomości, doskonale znającego potrzeby i wymagania lokatorów. Oznacza to więc, że w obiekcie zachowana jest czystość i wszelkie standardy, pozwalające na swobodne korzystanie z dostępnych udogodnień. Lokatorzy mogą również skorzystać z dodatkowych usług sprzątania i wymiany pościeli. 

Na uwagę zasługuje też zdalna recepcja, możliwa dzięki zastosowaniu elektronicznych zamków SetPin. Oznacza to, że możesz zameldować się o dowolnej porze i zyskujesz szybki dostęp do apartamentu. Z kolei przy wymeldowaniu wystarczy zatrzasnąć za sobą drzwi.

Elastyczność i nowoczesne podejście

Dużym atutem mieszkania w kompleksie Legnicka 60C jest elastyczne podejście do umowy najmu, bez względu na czas jej trwania. Lokatorzy mogą też liczyć na stały, niezmienny czynsz najmu z uwzględnieniem opłat administracyjnych, zużycia energii, internetu czy TV (WiFi i TV dostępne są bez dodatkowych opłat). 

Nowoczesne podejście i elastyczność to odpowiedź na różne potrzeby różnych lokatorów — zarówno turystów, jak i pracowników biurowych czy studentów. Jeśli szukasz lokum dla pracowników swojej firmy, masz również możliwość wynajmu mieszkań w pakietach, z elastycznymi warunkami i na dowolny okres. 

Komfort i doskonała lokalizacja — czego chcieć więcej? 

Jeśli masz dodatkowe pytania, dotyczące wynajmu apartamentów w obiekcie Legnicka 60C, skontaktuj się z nami. Z chęcią odpowiemy na twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. 

Autor: Agata Wachowiak – Property Manager w IVANISHVILI

Compare listings

Compare